Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 08.11.2021

Ціни на нафту знизились

На першому тижні листопада на європейському ринку спостерігається зниження цін на нафту та нафтопродукти після пікових значень у 85 дол. США/бар. 01.11.2021 р. Після такого неймовірного зростання цін на нафту адміністрація Д. Байдена в котрий раз наголосила про необхідність збільшення пропозції нафти на ринку та закликала ОПЕК+ збільшити видобуток та внести зміни в поточну угоду. До США з подібним призивом приєднались Японія, Індія та Китай. Ціни на паливо в світі б’ють рекорди, що дуже шкодить відновленню світової економіки після корона-кризи.

Зниженню цін на нафту на світовому ринку сприяло рішення КНР про продаж нафтопродуктів на внутрішній ринок із запасів держрезерву з метою стабілізації цін на внутрішньому ринку на енергоносії, в тому числі на нафту та вугілля. Також учасники ринку фіксували свої прибутки напередодні планової зустрічі ОПЕК+, що відбулась 04.11.2021 р. – змін в угоді не було. Крім того було анонсоване відновлення переговорів по Іранській ядерній програмі, що може призвести до зняття санкцій.