Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 31.03.2021

Ціни на залізну руду в Китаї тримаються на високому рівні

Цінові показники вартості залізорудної сировини (ЗРС) при постачанні у Китай зберігаються на високих позначках. Так, у березні 2021 року спостерігалось незначне зниження, у середньому близько 5%, вартості імпортованої ЗРС в Китай порівняно до лютого, однак високі цінові показники стало тримаються з початку року. Так, наприклад, вартість залізорудного концентрату з вмістом Fe – 66%,  походженням з Ірану на умовах постачання CFR порт Qingdao, наприкінці лютого 2021-го складала близько 189-191 дол. США/т, а наприкінці березня 2021 року продукція коштувала близько 186-188 дол. США/т.

Також в останній тиждень березня спостерігається пожвавлення на ринку залізної руди у зв’язку зі збереженням цін на сталь та стабільний попит у Китаї, а також логістичні проблеми, що були у Суецькому каналі через його блокування.

Очікується, що високі вартісні показники на ЗРС можуть залишатися на високому рівні у короткостроковій перспективі.

Матеріал підготовлено відділом досліджень ринків промислово-сировинних ресурсів, енергетики та інфраструктури. У відділі можливо замовити інформаційні послуги щодо ринку залізорудної сировини:

  • Щомісячний огляд ринку залізорудної сировини;
  • Цінові товарні довідки на залізорудну сировину.

 

Детальніше ознайомитись з переліком послуг відділу досліджень промислово-сировинних ресурсів та енергетики ДП “Держзовнішінформ” можна за посиланням – https://dzi.gov.ua/contacts/viddil-doslidzhen-rynkiv-promyslovo-syrovynnyh-resursiv-ta-energetyky/.