Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 31.03.2021

Ціни на залізну руду в Китаї тримаються на високому рівні

Цінові показники вартості залізорудної сировини (ЗРС) при постачанні у Китай зберігаються на високих позначках. Так, у березні 2021 року спостерігалось незначне зниження, у середньому близько 5%, вартості імпортованої ЗРС в Китай порівняно до лютого, однак високі цінові показники стало тримаються з початку року. Так, наприклад, вартість залізорудного концентрату з вмістом Fe – 66%,  походженням з Ірану на умовах постачання CFR порт Qingdao, наприкінці лютого 2021-го складала близько 189-191 дол. США/т, а наприкінці березня 2021 року продукція коштувала близько 186-188 дол. США/т.

Також в останній тиждень березня спостерігається пожвавлення на ринку залізної руди у зв’язку зі збереженням цін на сталь та стабільний попит у Китаї, а також логістичні проблеми, що були у Суецькому каналі через його блокування.

Очікується, що високі вартісні показники на ЗРС можуть залишатися на високому рівні у короткостроковій перспективі.

Матеріал підготовлено відділом досліджень ринків промислово-сировинних ресурсів, енергетики та інфраструктури. У відділі можливо замовити інформаційні послуги щодо ринку залізорудної сировини:

  • Щомісячний огляд ринку залізорудної сировини;
  • Цінові товарні довідки на залізорудну сировину.

 

Детальніше ознайомитись з переліком послуг відділу досліджень промислово-сировинних ресурсів та енергетики ДП “Держзовнішінформ” можна за посиланням – https://dzi.gov.ua/contacts/viddil-doslidzhen-rynkiv-promyslovo-syrovynnyh-resursiv-ta-energetyky/.