Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 01.02.2021

Amazon купує компанію, засновану українцями

Компанія Amazon Web Services, що є дочірньою компанією корпорації Amazon, найближчим часом придбає компанію DB Best Technologies, засновану українцями.

Про це пише Liga.Tech з посиланням на співрозмовників, ознайомленими з переговорами. За їхніми даними, угода перебуває на завершальному етапі, повідомляє ШоТам.

Зазначається, що у відповідь на запит Liga.Tech, в Amazon побічно підтвердили наміри.

Що таке DB Best

DB Best заснував виходець із України Дмитро Балин у Кремнієвій долині в 2002 році. Український офіс з’явився в 2004-му. У презентаційному ролику в січні 2020 р. Балин розповідав, що у компанії працюють близько 500 людей.

П’ять із восьми офісів і велика частина інженерів DB Best перебувають в Україні: два – в Харкові і три – в Києві. Крім того, є команди в США, Британії, Ізраїлі та Польщі.

На сайті аналітичної компанії Dun & Bradstreet зазначено, що в американському офісі DB Best працюють 48 осіб, а виручка становить $17 млн ​​на рік. Ніхто з опитаних учасників ринків не взявся оцінити можливий розмір угоди. Занадто багато змінних: кількість і цінність патентів, умови передачі інтелектуальних прав і тощо.

Компанія займається розробками баз даних. На початку 2000 років створила фреймворк для міграції та в 2005-му продала його Microsoft. Він ліг в основу Microsoft SQL Server Migration Assistant (SSMA).

У партнерів вже є продукт спільної розробки. Amazon рекомендує його на своєму сайті.