Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 26.01.2022

Ізраїль цього року готовий працевлаштувати 2 тисячі українських будівельників

На початку березня цього року група з 2 тисяч осіб має виїхати на будівельні роботи з України до Ізраїлю.

Про це повідомив на пресконференції посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський, передає Укрінформ.

«Ізраїлю зараз потрібні люди на будівничі професії. Тут дуже активно ведеться будівництво в різних містах, і це показник того, що рівень життя в Ізраїлі зростає. Ми зацікавлені та готові прийняти у себе якомога більше робітників з України. Працівники звідси користуються у нас гарною репутацією. Програма офіційна, а отже, працівники мають ті самі соціальні права, що й громадяни Ізраїлю. За кожним закріпляється трудовий стаж і робітники офіційно заробляють собі на пенсію. Минулі роки приїздило приблизно тисяча робітників в рік, у цьому ж році ми маємо намір розширити цю цифру до 2 тисяч робітників», – наголосив посол.

Мінімальна зарплата на сьогодні в Ізраїлі становить 1900 доларів, але її розмір залежить від виконуваної роботи.

«Згідно з нашими даними, коли ми спілкуємося з роботодавцями, зарплата може сягати 2500-3000 тисячі доларів і вище, в залежності від роботи, яка виконується», – повідомила директорка Державного центру зайнятості України Юлія Жовтяк.

Цьогоріч у програму ввели нововведення. Тепер в аплікантів, які не пройшли з першого разу, є можливість перескласти іспит з обраної спеціальності через 6 місяців, чого не було у минулі роки.

«З нашої сторони є бажання розширити цей договір і на область, яка стосується доглядальниць, людей, які працюватимуть з літніми людьми – професіями, які більше підходять для жінок. Ще існує питання щодо людей, які приїздять і працюють нелегально, у тому числі й у цих сферах, тож наше бажання, щоб люди приїжджали і працювали на законних підставах. Тому ми будемо намагатися вирішити це на офіційному рівні», – заявив Бродський.

Наразі у випадку, якщо робітник зрозуміє, що краще виконує роботу відмінну від тієї, за якою його було обрано, – є можливість змінити роботодавця, але тільки на території Ізраїлю.

Як повідомлялося, упродовж 2017-2021 років було офіційно працевлаштовано в Державі Ізраїль 2600 українських громадян.

Наразі Ізраїль є єдиною країною, з якою Україна має офіційний договір про працевлаштування своїх громадян. Метою співробітництва двох сторін є боротьба з незаконним працевлаштуванням робітників в державі Ізраїль та протидія торгівлі людьми.

 

www.ukrinform.ua