Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 02.09.2021

Квоти на безмитне ввезення свинини з ЄС вичерпані за 8 місяців

Протягом січня-серпня українські імпортери використали квоти безмитного завезення свинини з Європейського Союзу у повному обсязі.

Про це повідомили в асоціації «Свинарі України» (АСУ) з посиланням на портал «Єдине вікно для міжнародної торгівлі» Державної митної служби України.

«На 1 вересня до України завезли 20 тис. тонн охолодженої та мороженої свинини з країн ЄС. Це відповідає обсягам квоти на безмитну поставку свинини з країн ЄС, установлених в рамках економічної частини Угоди про асоціацію, – зазначили в АСУ. – Оскільки цього року ці ліміти вибрані, кожен наступний кілограм європейської охолодженої свинини коштуватиме імпортерам на 12% дорожче за рахунок мита, а морожена свинина подорожчає на 10%».

Аналітики вважають однією з причин пожвавлення імпортної активності в кінці літа саме незначні залишки безмитної квоти, які заохотили операторів запастися дешевшою м’ясною сировиною.

При цьому у 2021 році квоти вичерпано за вісім місяців, тоді як у попередні роки це відбувалося у листопаді-грудні, підкреслили в АСУ.

Окрім ЄС, Україна має аналогічні домовленості про безмитні поставки свинини з Канади та Великої Британії. Так, цього року Україна може імпортувати до 14,4 тис. тонн канадської свинини, субпродуктів і жиру, але наразі надійшло лише 1,3 тис. тонн (9%), а останні поставки були ще в травні. Поставки свинини з Великої Британії в обсягах до 1,7 тис. тонн також не обкладатимуться імпортним митом, проте досі таких закупівель ще не здійснено.

«Якщо завезення м’ясної сировини з цих країн стане економічно привабливим для імпортера, надходження мороженої свинини навряд чи матиме істотний вплив на вітчизняний ринок свинини, – вважають в АСУ. – Крім цього, очікувані зміни валютних курсів восени також сприятимуть підвищенню вхідного бар’єру для імпортної сировини».

 

agrotimes.ua