Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 10.02.2021

На Полтавщині збудують перший сміттєпереробний завод

Німецькі інвестори зведуть на Полтавщині в Решетилівській громаді перший сміттєпереробний завод.

Про це пише видання exo.in.ua.

За інформацією, представники німецької компанії Braun Industrial Technology провели відповідну зустріч. Німці зустрілися з головою Решетилівської міської ради Оксаною Дядюновою, якій презентували проєкт співпраці.

Основна його мета — це створення механізму з приймання, сортування і переробки побутових відходів, що генеруються територіальною громадою, зокрема і переробки біологічних відходів, які розкладаються. Завод із переробки відходів дозволить створити 48 нових робочих місць.

«Біогазова станція в складі заводу дозволить виробляти електричну енергію до 1,5 МВт на годину, продаж виробленої електроенергії буде здійснюватися на загальний енергоринок за «зеленим тарифом», — повідомили на сайті Решетилівської міської ради.

Відомо, що можливе місце розташування заводу —  село Пасічники, де знаходиться санкціоноване сміттєзвалище. 95 відсотків вартості будівництва заводу (180 мільйонів гривень) на себе візьмуть німці, місцевий бюджет витратить 9 мільйонів.

Комплекс зможе переробляти 26 тонн сміття на добу. Але з усього сміття, яке везуть на звалище в Пасічники, для переробки можна використати в середньому 40 відсотків. Це органічне сміття. На заводі буде сортувальна лінія, де окремо відсортовуватимуть скло, пластик, метал, а органічне йтиме в переробку і з нього вироблятиметься біогаз. Неорганічне відсортоване сміття буде також купувати німецьке підприємство.

Для будівництва підприємства необхідна територія площею в 4 гектари. Якщо ініціативу підтримають депутати і населення, німецькі інвестори готові збудувати підприємство за рік.