Обери досвід - захисти бізнес!
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 31.10.2019

Названі основні напрямки реформ сільського господарства

29 жовтня заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Інна Мєтєлєва зустрілася з галузевими громадськими організаціями, органами сертифікації, представниками проектів міжнародної технічної допомоги для напрацювання пропозицій до розвитку органічного виробництва.

«Як відомо, 2 серпня вступив в дію закон, який встановлює вимоги до виробництва органічної продукції за галузями, її обіг, маркування та реалізацію, а також механізм сертифікації органічного виробництва. А 23 жовтня Уряд схвалив один з ключових підзаконних актів, а саме детальні правила органічного виробництва та обігу органічної продукції як наступний крок для запровадження органічного виробництва та реалізації норм прийнятого закону», – повідомила Інна Мєтєлєва.

У ході дискусії учасники наради обговорили подальшу співпрацю з міністерством в органічному секторі, напрацювання законодавчих змін, секторальних ініціатив, сертифікації, доступу до органічних продуктів харчування українських та іноземних споживачів, зняття статусу в переліку ризикованих країн, обмеження залізничних перевезень, тощо.

Наприкінці зустрічі заступниця Міністра запевнила всіх учасників органічного ринку в подальшій співпраці в новосформованих робочих групах при Мінекономіки та додала, що експертна група продовжить свою роботу на регулярних засадах.