Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 20.07.2020

Україна та Німеччина розглядають перспективи співпраці у розвитку сфери виробництва та використання водню

Заступник Міністра енергетики України з питань євроінтеграції Ярослав Демченков та представники Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини, Міненерго, МЗС України, Держенергоефективності, DENA, Української водневої ради обговорили переваги і необхідні кроки для розвитку водневих технологій в Україні та Німеччині.

У своєму виступі Ярослав Демченков зауважив: «У рамках глобального тренду декарбонізації водень все частіше розглядається як невід’ємна частина енергетики майбутнього. Важливо, що вже сьогодні ЄС виділяє Україну одним із пріоритетних партнерів у реалізації Європейської водневої стратегії. Ми відкриті до діалогу та вбачаємо у Німеччині країну-претендента на лідерство з питань водневих технологій».

«Україна, дійсно, має значний потенціал у виробництві «зеленого» водню та наявну інфраструктуру для транспортування. І ми готові розвивати співпрацю із Німеччиною у цьому напрямі», – повідомив т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура та додав, що Агентство вже аналізує міжнародний досвід, технології та практики використання водню. 

Як зазначили учасники наради, «зелений» водень – це той інструмент, що забезпечить декарбонізацію енергетики, промисловості і транспорту.

Також використання водневих технологій допоможе вирішити існуючі виклики для енергосистеми України, а саме:

–       балансування енергосистеми;

–       надійне енергопостачання;

–       довгострокове зберігання відновлюваної енергії;

–       перенесення добових та навіть сезонних змін попиту на електроенергію.

Ще один напрямок застосування водню – його додавання (10-15%) до природного газу і транспортування газо-транспортною системою, у тому числі до Європи.

Перспективи розвитку цього напряму та напрацювання також представив Олександр Рєпкін, президент Української водневої ради – першої в Україні водневої енергетичної асоціації.

За підсумками наради учасники домовилися продовжити партнерство та наголосили на необхідності:

–       розробки концепції та дорожньої карти виробництва та використання «зеленого» водню;

–       аналізу та розробки необхідних стандартів з виробництва, транспортування, зберігання та використання водню;

–       опрацювання можливостей для запуску пілотних проектів;

–       сприяння залученню інвестицій у цю сферу.

Також розвиток водневих технологій може бути одним із перспективних питань майбутнього енергетичного партнерства України та Німеччини.