Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 22.05.2019

“Укрхімтрансаміак” достороково відтранспортували перший мільйон тонн аміаку

Станом на 13 годину 26 хв 18 травня 2019-го року державне підприємство «Укрхімтрансаміак» достроково відтранспортувало один мільйон тонн аміаку рідкого через аміакопровід «Тольятті-Одеса». Це на 26 днів раніше, ніж планувалося (відтранспортування першого мільйону було передбачено 13 червня ц.р.) та на 18 днів раніше, ніж у минулому році.

Повідомляє прес-служба компанії.

Незважаючи на те, що аміак українського походження не транспортується аміакопроводом через відсутність власного вітчизняного виробництва,  ДП «Укрхімтрансаміак» вдалося досягти високих результатів з транспортування транзитного аміаку. До речі, вони є  найкращими, починаючи з 2014-го року.

Про це прозвітував департамент з питань транспортування та транзиту аміаку держпідприємства.

«Забезпечення безпечної, стабільної і безперебійної роботи аміакопроводу є вкрай важливим, адже ДП «Укрхімтрансаміак» – це вагомий об’єкт хімічної галузі, який має стратегічне значення для хімічної галузі та економіки країни в цілому. Серед основних факторів, які вплинули на випередження планів з транспортування, – злагоджена робота всього трудового колективу. Зростання обсягів також вдалося забезпечити за рахунок своєчасного проведення профілактичних й капітальних ремонтів, постійного підвищення кваліфікації наших фахівців та інших заходів», – зазначив  в.о директора Валентин Шліхта.

 

Довідково

ДП «Укрхімтрансаміак»  – стратегічно важливе для України підприємство і є одним з найбільших світових транспортувальників рідкого аміаку та оператором української ділянки магістрального аміакопроводу «Тольятті-Одеса». 

Магістральний аміакопровід – це унікальний у світі високотехнологічний комплекс, який функціонує як єдина транспортна система. Він призначений для транзиту і транспортування рідкого аміаку від заводів-виробників до ПАТ «Одеський припортовий завод» з метою подальшого його експорту на ринки Європи та Америки.