Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 09.09.2021

Віртуальні активи не будуть платіжним засобом в Україні – НБУ

Віртуальні активи не будуть платіжним засобом в Україні, незважаючи на ухвалення закону про віртуальні активи, повідомила прес-служба Національного банку України (НБУ) агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Віртуальні активи не будуть засобом платежу в Україні. Законним засобом платежу в Україні є гривня”, – йдеться в повідомленні.

Водночас прес-служба зазначила, що ухвалення закону надало віртуальним активам визначений юридичний статус, а учасникам ринку – можливість захисту своїх інтересів та роботи в правовому полі.

“Наступний важливий крок – розробка та впровадження нормативно-правових актів, які відповідно до норм закону регламентують деталі функціонування ринку віртуальних активів, які забезпечать захист учасників від ризиків шахрайства та втрати інвестицій. Над цим Національний банк готовий працювати спільно з іншими регуляторами цього ринку”, – повідомив НБУ.

Зазначається, що технологічні інновації, пов’язані з віртуальними активами, мають відкрити багато перспективних можливостей, зокрема щодо поліпшення доступу до фінансових послуг, посилення конкуренції на ринку платіжних послуг, сприяння залученню інвестицій.

Згідно з повідомленням, норми цього закону узгоджуються з необхідністю досягнення цілей Національного банку, зокрема щодо забезпечення цінової та фінансової стабільності в Україні.

Як написав глава НБУ Кирило Шевченко у Facebook, регулятор вивчає можливість випуску власних цифрових грошей – е-гривні, і одним із потенційних напрямів є використання їх у сфері, пов’язаній із обігом віртуальних активів (наприклад, для обміну, забезпечення випуску та інших операцій із віртуальними активами).

“Це може створити нову інфраструктуру, яка виконувала б роль ефективного шлюзу між реальною економікою та ринком віртуальних активів. Відповідно е-гривня може стати одним із ключових елементів якісного розвитку інфраструктури для віртуальних активів в Україні”, – додав він.

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроект №3637 про віртуальні активи. Його підтримали 276 народних депутатів.

 

ua.interfax.com.ua