Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 30.04.2021

«Зелена» енергетика і декарбонізація – серед пріоритетів співпраці України та Австрії

«Зелена» енергетика і декарбонізація – серед пріоритетів співпраці України та Австрії. Про це повідомив в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура під час виступу на 15-му засіданні Українсько-австрійської змішаної комісії з питань торговельно-економічних зв’язків.

Захід відбувся під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова за участю Посла Республіки Австрія в Україні Ґернота Пфандлера, представників уряду та бізнесу обох країн.

Перспективи двостороннього партнерства в енергетиці окреслив заступник Міністра енергетики України з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков. Він переконаний, що посилення співпраці дозволить прискорити трансформацію енергетичного сектору України.

У свою чергу, австрійська сторона повідомила, зокрема, про амбітні цілі стати кліматично нейтральною країною на 10 років раніше, ніж ЄС – до 2040 року, а також про наміри досягти 100% «чистої» електроенергії із 2030 року та роботу над власною водневою стратегією.

Костянтин Гура також акцентував увагу на важливості спільної роботи у питаннях декарбонізації та наголосив, що потенціал «зеленого» фінансування в Україні складає 70 млрд євро до 2030 року за оцінками IFC.

Австрія та Україна вже мають досвід партнерства. Костянтин Гура нагадав, що у 2019-2020 рр. Держенергоефективності активно співпрацювало з австрійськими партнерами в рамках Проекту ЄС Twinning «Розвиток відновлюваної енергетики України». Окрім роботи над імплементацією Директив ЄС, впроваджено кампанію соціальної реклами «Чиста енергія для Вашої родини»: розроблено та випущено 5 брошур про переваги відновлюваних джерел енергії для домогосподарств, а також відеоролик, який наразі транслюється в ефірі 57 регіональних телеканалів.

Також Агентство взаємодіє із Австрійським енергетичним агентством. «Зокрема, ми продовжуємо двосторонні експертні консультації з питань енергоефективності в муніципалітетах, виробництва та використання «зеленого водню», розвитку ринку зелених облігацій», – додав Костянтин Гура.

У свою чергу, представники австрійської сторони – Дітмар Пейнсторфер (Energie-Control) та Рудольф Костлер (Австрійське енергетичне агентство) – підтвердили ефективний досвід партнерства із Держенергоефективності та відкритість до нових ініціатив. Також вони звернули увагу на значний ресурсний потенціал «зеленої» енергетики України, використання якого сприятиме не лише зменшенню енергозалежності, а й розвитку економіки на національному та місцевому рівнях.

Наприкінці обговорення українська сторона запросила австрійський бізнес до реалізації спільних проектів.

Джерело: Урядовий портал.